körülbelül 1 perces olvasmány
Vannak országok, ahol a kannabiszt már elfogadják, de nálunk sajnos még mindig nem. Csatlakozz mozgalmunkhoz, ha szeretnéd, hogy a hazai kannabisz helyzet minél hamarabb megváltozzon.

Csatlakozom

Visszatér a képernyőkre a A Nancy ül a fűben vagy Spangli (Weeds) című amerikai vígjáték sorozat – írja a Variety.

A Starz TV csatorna és a Lionsgate Television által felélesztett folytatás 10 évvel az eredeti sorozat vége után fog játszódni, immár egy olyan Amerikában, ahol legális a fű (részben).

A korábban 8 évadot megélő sorozat a Golden Globe- és Emmy-díjas Mary Louise Parker, Elizabeth Perkins és Kevin Nealon főszereplésével készült, és a kaliforniai Agrestic városkában játszódott, ahol Mary Louise Parker alakítja Nancyt, a külvárosi anyukát, aki férje hirtelen halála után marihuána eladásából próbálja fenntartani családját.

A folytatásnak “Weeds 4.20” lehet az új címe, de ez még nem betonbiztos. Megjelenési dátum egyelőre nem ismert.

forrás: https://offmedia.hu/film/spangli-ujragyujtva-folytatjak-a-nancy-ul-a-fuben-sorozatot

§ THIS IS A SHARED CONTENT! We take no responsibility for the legality of the text and images of content from external sources appearing on our site. If you feel that the content violates any copyright, please contact us so that we can remedy the violation and remove the content. – EZ EGY MEGOSZTOTT TARTALOM! Az oldalunkon megjelenő külső forrásból származó tartalom szövegének, képeinek jogszerűségéért felelősséget nem vállalunk. Ha úgy érzed, hogy a tartalom szerzői jogokat sért kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy a jogsértést orvosolni tudjuk, és a tartalmat eltávolíthassuk.
§ Az oldal tartalma kizárólag tájékoztató jellegű és senkit sem szeretne törvénybe ütköző cselekedetek véghezvitelére buzdítani, sem addiktív életformára sarkallni. Kérjük minden helyzetben vedd figyelembe a lakhelyed szerinti törvénykezést és ennek megfelelően a legjobb belátásod alapján cselekedj.
FIGYELEM! EZ A CIKK MÁR TÖBB MINT EGY ÉVES. A CIKKBEN SZEREPLŐ INFORMÁCIÓK EKKOR MÉG NAPRAKÉSZEK VOLTAK, DE MÁRA LEHET ELAVULTAK.
Vannak országok, ahol a kannabiszt már elfogadják, de nálunk sajnos még mindig nem. Ha tetszik a munkánk, csatlakozz mozgalmunkhoz, vagy támogass fő szponzorunk webshopjában történő vásárlásoddal, hogy cserébe mi még nagyobb bevetéssel végezhessük munkánkat!
Tudtad? Ha nálunk vásárolsz azzal más nonprofit szervezeteket is támogatsz. Erről bővebben itt olvashatsz.
MI ÉRTED VAGYUNK ITT, DE NÉLKÜLED NEM TUDUNK LÉTEZNI!
TámogatomCsatlakozom